SHXPR CATERING

Hakkımızda

2001 yılından bu yana zengin dünya mutfağını misafirleri ile buluşturan Shakespeare Coffee & Bistro ve 2014 yılında açılan El yapımı %100 ekşi maya ekmek alanında uzmanlaşmış Pikan Bakery & Coffee markalarıyla Globe Restaurants, Antalya’dan dünyaya açılan bir marka olarak büyümeye devam ediyor.

GLOBE Restaurants, Antalya, Alanya, Manavgat, Bursa, Kayseri, Diyarbakır, İzmir ve Bakü olmak üzere 18 Shakespeare Coffee & Bistro ve 5 Pikan Bakery & Coffee olmak üzere 2 ayrı marka ile 23 restorana sahip olup, 500’e yakın çalışanı ile günde 5.000’i aşkın sayıda misafire hizmet vermektedir.

Şimdi ise farkındalık yaratan lezzetlerimizi, kaliteli servis ve zengin menümüz ile birleştirerek en özel anlarınızı paylaşacak olmanın heyecanı içindeyiz.

Deneyimli enerjik ve dinamik kadromuzla alışık olduğunuz lezzetlerimizi ve hizmet kalitemizi arzu ettiğiniz mekanlarda sizinle buluşturmak için hazırız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak bize gerçekleştirmek istediğiniz etkinliğin detaylarını paylaşın. Size en kısa zamanda geri dönelim ve hayalinizdeki etkinlik için size özel menü ve hizmeti hazırlamaya başlayalım.

Detayları Bizimle Paylaşın

En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.
Bir hata ile karşılaştık. Lütfen sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz.